O nás

Sme štyria chalani, ktorých spojila túžba vytvoriť si vlastný produkt. Každý z nás je odborník vo svojej profesii a spolu sa navzájom dopĺňame. Sme kreatívni ľudia, preto naším cieľom nebolo „len“ kupovať tovar a následne ho predať. Máme radi produkty do ktorých môžeme vložiť pridanú hodnotu, práve preto sme sa rozhodli pre LED-kové zrkadlá.

 

Milan (výroba)

Vyštudoval Obchodnú Akadémiu, práca v účtovníctve ho ale nikdy nenapĺňala. Oveľa radšej sa zavrel do garáže, kde pomocou internetu zostrojil svoju prvú CNC frézu, lebo ho nebavilo vyrezávať modely lietadiel s lupienkovou pílkou. V našej firme sa stará o všetko, čo je vo výrobe.

Charakteristika: Ak treba niečo vyrobiť na mieru, daj to Milanovi budeš spokojný.

 

Michal (LED osvetlenie)

Vyštudoval Elektrotechnickú fakultu na Žilinskej Univerzite. Viac ako 10 rokov sa venuje návrhu elektroniky a programovaniu mikrokontrolérov. Jeho rukami prešlo veľa projektov pre rôznych zákazníkov. Jedného dňa si povedal, dosť už bolo odovzdávať know-how iným, je čas vyvinúť niečo svoje. V našej firme sa stará o všetko, čo je spojené s elektrinou.

Charakteristika: Trčia z toho káble a nevieš čo s tým? Daj to Michalovi.

 

Matej (e-shop)

Vyštudoval Ekonomickú Univerzitu v Bratislave. Špecializuje sa na vývoj webových aplikácií. S Objektovo Orientovaným Programovaním a s PHP si tyká už niekoľko rokov. Pracoval ako security špecialista pre významné banky. Je odborník na SEO. V našej firme sa stará o všetko, čo je na webe.

Charakteristika: Je to na webe a nefunguje to? Zavolaj Matejovi a bude to super.

 

Ivan (obchod)

Vyštudoval Elektrotechnickú fakultu v Budapešti. Hneď po škole odišiel do Spojených štátov Amerických kde ho zlákala kombinácia elektroniky a silných športových áut. V USA vybudoval veľkú tuningovú spoločnosť, ktorú následne predal a vrátil sa na Slovensko. Má rád starú vidiecku architektúru. Ceníme si jeho najväčšiu devíziu a tou sú skúsenosti. V našej firme je to ten „olej“, ktorý sa leje medzi ozubené kolieska, aby všetko išlo ako má.

Charakteristika:  Nevieš sa správne rozhodnúť? Opýtaj sa Ivana.